Hoş geldiniz

AKMAR OTOMOTİV

Otomotiv sektörüne 1988 yılında dâhil olan AKMAR OTOMOTİV güçlü teknik alt yapısı ve profesyonel elemanları ile müşterilerine 852m2 alanda Boya, Kaporta ve Mekanik onarımlarda çözümler sunar.

AKMAR OTOMOTİV servisimiz 2018 yılı ile birlikte Gaziemir 6. Sanayi sitesindeki yeni, modern tesisinde TSE HYB Belgesi ile SİZE ÖZEL SERVİS olarak hizmet vermektedir.

Aracınız ile ilgili tüm bakım onarım çözümlerini tek çatı altında sunan Akmar Otomotiv gereksinim duyduğunuzda aracınızın adresinizden alınması, adrese teslim edilmesi, sürücünün en yakın ulaşım noktasına bırakılması gibi hizmetlerle de sizlerin yanındadır.

AKMAR Otomotiv olarak amacımız, müşteri beklentilerini her defasında zamanında ve tam olarak karşılamak, çevreye saygılı, her açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir otomotiv firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Aracınız ile yolda kaldığınızda, kaza yaptığınızda da size bir telefon kadar yakınız. Kaza yaptığınızda İzmir’de 24 saat YOL YARDIM VALESİ hizmetimiz ile anında olay yerine gelir, her konuda yardımcı olur, kaza tutanağını uygun şekilde düzenler, aracınızı servisimize çekeriz.

akmar-oto-hakkımızda
Öneriler

Lastik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Aracın lastik ebatlarının bilinmesi

Her lastiğin yanak bölgesinde lastiğe ait bilgiler veren yazılar bulunur. Bu yazılarda lastiğin özellikleri, kullanıma dair uyarılar bulunur.

Lastiğin kalitesine dikkat edilmesi

Lastiği oluşturan kimyasallar zaman içinde kullanım ve depolama koşullarına bağlı olarak değişim göstermekte ve her türlü sarf malzemesi gibi ilk...

Yakıt tasarrufuna katkısı olması

Yakıt tasarrufuna katkı sağlayan araç lastikleri, fren mesafesini 18 metre kısaltıyor. Bütün bunlara ek olarak lastiklerin ne kadar çevre dostuğu...

Mevsime göre lastik seçimi yapılmalı

İçinde bulunduğunuz mevsime uygun lastik kullanımı hem gereksiz yakıt tüketiminin hem de trafikteki risklerin önüne geçilmesini sağlar. Bu yüzden...

BMW
PEUGEOT
OPEL
VOLKSWAGEN
CITROEN